Przekierowanie paczki GLS Polska

0

To szybkie i wygodne rozwiązanie dla każdego, kto lubi mieć pod kontrolą swoje przesyłki. Wystarczy, że klikniesz w przycisk “Przekieruj” i wybierzesz nową opcję dostawy. Kurier DPD również umożliwia zmiany miejsca i czasu dostawy.

  • Przesyłki dostarczamy standardowo 1-go lub 2-go dnia od nadania.
  • Przypominamy, że – dla własnego bezpieczeństwa – aplikację InPost Mobile należy instalować jedynie z oficjalnego źródła, czyli sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery.
  • W trosce o bezpieczeństwo naszych Kurierów oraz Odbiorców przesyłek, podjęliśmy decyzję o zawieszeniu realizacji usługi ROD (Zwrot Potwierdzonych Dokumentów) dla przesyłek InPost Kurier.
  • Cyberprzestępcy podszywają się pod InPost – tym razem w wiadomościach SMS skłaniają do opłacenia wstrzymanej paczki poprzez podany link.
  • Jeżeli z pewnych względów nie odebrałeś przesyłki od kuriera – nic straconego.

Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji. UPS ma bardzo podobną procedurę przekierowania przesyłki. Następnie należy wejść na stronę UPS My Choice, tam założyć konto, zalogować się i przekierować czy po ustabilizowaniu się oleju będzie cukier paczkę do wybranego punktu odbioru lub też pod inny adres. Procedura jest bardzo podobna do tej, jaka funkcjonuje w przypadku firmy DHL. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli nie jesteśmy użytkownikami UPS My Choice, wszelkie zmiany musimy konsultować z nadawcą paczki.

Więcej o InPost Paczkomaty

Wykorzystaj do tego formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Aby przekierować przesyłkę wystarczy podać numer przesyłki oraz kod pocztowy. Dzięki temu będziesz w stanie wybrać elastyczną, najlepszą dla siebie opcję dostawy. Pamiętaj, że paczkę należy przekierować odpowiednio wcześniej. Opcja przekierowania nie jest możliwa, jeśli paczka została wcześniej doręczona do punktu Szybkiej Paczki lub odebrał ją sąsiad. FlexDeliveryService to komfortowy sposób dostarczania przesyłek do Odbiorców, którzy mogą zdecydować o dacie, miejscu i sposobie doręczenia paczki.

  • Twoja etykieta zostanie utworzona w formie pliku .pdf – wystarczy, że wydrukujesz ją i nakleisz w widocznym miejscu na paczce.
  • Poczta Polska śledzenie przesyłki, InPost śledzenie przesyłki.
  • Punkty odbioru przesyłek Poczty Polskiej (w tym placówki Poczty Polskiej, sklepy Żabka, Stacje benzynowe Orlen, kioski Ruchu oraz wybrane sklepy sieci Biedronka).
  • Analogicznie popularną formą dostawy są paczkomaty InPost, których jest coraz więcej na mapie Polski.

Warto pamiętać, że dostępność wybranego punktu odbioru przesyłek może ulec zmianie w zależności od sklepu internetowego, rozmiaru i wagi przesyłki, usług dodatkowych, np. Ubezpieczenia, pobrania lub dodatkowego zabezpieczenia/oznakowania przesyłki. Odbiór przesyłek w punkcie staje się z każdym miesiącem coraz bardziej popularną formą odbioru przesyłek kurierskich i pocztowych. Zadecydowała o tym cena oraz wygodne dla klientów godziny odbioru przesyłek. Nie ubywa także punktów, które coraz częściej zlokalizowane są dosłownie pod naszym domem.

InPost NIGDY nie wysyła linków do pobrania aplikacji w celu wygenerowania kodu odbioru paczki!

Paczkę kurierską najszybciej przekierujesz z poziomu aplikacji InPost Mobile. Na liście śledzenia lub w szczegółach przesyłki kliknij w przycisk „Przekieruj” przy wybranej paczce kurierskiej, a następnie wybierz nową preferowaną opcję dostawy. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail i/lub SMS zawierającą unikatowy link, który przeniesie Cię na specjalną stronę, na której przekierujesz paczkę kurierską. Pamiętaj, że przekierowanie jest możliwe tylko dla paczek kurierskich, które wyruszyły już w drogę.

Podobnie jak w poprzednich przypadkach można to zrobić poprzez stronę internetową. Potrzebny jest numer paczki oraz kod otrzymany w wiadomości SMS. Prosty formularz pozwala na zmianę adresu dostawy, zmianę daty doręczenia lub całkowitą rezygnację z otrzymania przesyłki. Informujemy, że uruchomiliśmy odbiór paczek od kuriera przy pomocy kodu odbioru, aby wyeliminować konieczność składania podpisu na terminalu.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności. W poniższym artykule znajdziesz informacje na temat popularnych punktów odbioru przesyłek (np. punkt odbioru Poczta Polska, punkt odbioru Allegro, punkt odbioru Żabka) jakie znajdują się w Twojej okolicy. Wiele z nich oferuje nie tylko możliwość odbioru przesyłki ale także jej nadania, zarówno w postaci nowej przesyłki jak i zwrotu, np.

Czy można zmienić paczkomat odbiorczy?

Cała prowizja jest równa stawce za obsługę poszczególnych produktów pomnożona przez ich ilość. Aby praca była łatwa i przyjazna dla pracowników punktu, wyposażamy go w terminale do obsługi paczek, co całkowicie automatyzuje proces. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania lub pobytu i chcesz, aby przesyłki trafiały pod nowy adres, mamy dla Ciebie odpowiednią usługę!

Otrzymanie kodu odbioru jest niezależne od posiadania aplikacji. Kod odbioru wysyłamy bezpośrednio w powiadomieniach e-mail, SMS i/lub są dostępne w aplikacji InPost Mobile. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i niereagowanie na wiadomości, których treść brzmi podejrzanie. Kliknięcie w zawarty w nich link grozi zainfekowaniem telefonu szkodliwym oprogramowaniem.

Przekierowanie paczki kurierskiej w aplikacji

Brokerzy kurierscy starają się wspierać dodatkowo te działania wysoką jakością usług i wsparciem klienta. Coraz więcej przewoźników oferuje tę opcję, dzięki czemu jest ona dostępna również u brokera. Nadal jednak nie wszyscy mają taką możliwość, a niektórzy mogą wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty za tę usługę. Zachowanie szczególnych środków ostrożności – zwłaszcza unikanie skupisk ludzkich oraz kontaktów z osobami zainfekowanymi – może ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W ten sposób ograniczamy kontakt pomiędzy kurierem a odbiorcą.

Przypominamy, że – dla własnego bezpieczeństwa – aplikację InPost Mobile należy instalować jedynie z oficjalnego źródła, czyli sklepów Google Play i App Store. Daje ona większe szanse dostosowania miejsca odbioru przesyłki do nowych okoliczności. Jeśli jednak nie możesz z niej skorzystać, bo warunek przepełnienia pierwotnej skrytki w Twoim przypadku nie jest spełniony, nie wszystko jest stracone. InPost udostępnia możliwość jednorazowego przedłużenia terminu odbioru paczki z paczkomatu. By z tej opcji skorzystać, należy wysłać sms specjalny z odpowiednią komendą zawierająca m.in.

Cyberprzestępcy po raz kolejny podszywają się pod InPost. Rozsyłają SMSy informujące o możliwości śledzenia przesyłek za pośrednictwem aplikacji mobilnej z załączonym linkiem do złośliwej domeny, powołując dechra pharmaceuticals „pewna” co do perspektywy rozwiązania problemów z zaopatrzeniem się na sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Kliknięcie w link grozi zainfekowaniem telefonu złośliwym oprogramowaniem. Kliknięcie w link grozi zainfekowaniem telefonu szkodliwym oprogramowaniem.

Dedykowane usługi Allegro InPost – oprócz usług kurierskich – obejmują także dostawy do Paczkomatów® InPost oraz w oparciu o listy polecone. Informujemy ponadto, że nie wysyłamy żadnych informacji mających na celu weryfikację paczek ze względu na zagrożenie koronawirusem lub opłat za dezynfekcję. Kod odbioru wysyłamy zawsze w wiadomościach email, SMS lub udostępniamy bezpośrednio w aplikacji mobilnej InPost Mobile. Przesyłki adresowane do Ciebie pod stary adres będę przesyłane pod nowy adres, który  wskażesz w formularzu. Terminy realizacji usługi uzależnione są od rodzaju nadanej przesyłki, np. List ekonomiczny, list priorytetowy, paczka pocztowa ekonomiczna albo priorytetowa.

Unikalny kod wysyłamy w wiadomości SMS na podany numer telefonu i/lub w wiadomości email. Można, ale… Zmiana paczkomatu odbiorczego możliwa jest aktualnie tylko w przypadku, gdy paczkomat docelowy jest przepełniony. Usługa przekierowania paczki nasdaq wprowadza zmodernizowaną platformę ryzyka dla brokerów po stronie sprzedaży i rozliczeń do innego paczkomatu dostępna jest dla klientów indywidualnych i jest całkowicie darmowa. Do odbioru w PaczkoPunkcie będzie Ci potrzebny numer telefonu i kod odbioru, który wcześniej otrzymasz na adres e-mail lub w aplikacji mobilnej InPost.

ใส่ความเห็น

อีเมลของคุณจะไม่แสดงให้คนอื่นเห็น ช่องข้อมูลจำเป็นถูกทำเครื่องหมาย *